Zakwaterowanie Bešeňová Słowacja


Zakwaterowanie - Hotel Giga*** • Na terenie Thermal Park Bešeňová znajduje się HotelGiga, oferujący trzygwiazdkowe zakwaterowanie, kasyno i restaurację zszeroką ofertą dań i napojów.          Tonowy, stylowo urządzony hotel, który oferuje zakwaterowanie  w 25 pokojach dwuosobowych z możliwościądostawki oraz w apartamentach. W budynku hotelu znajduje się restauracja Steakhouse z bogatą ofertą  dań z grilla,które są przygotowywane na oczach gości. W Thermal Parku goście mają dodyspozycji 7 basenów zewnętrznych i 3 wewnętrzne. Okolica Thermal ParkuBešeňová oferuje szerokie spektrum możliwości relaksu, turystyki orazturystyki rowerowej. Klienci  mają dodyspozycji trzy rodzaje pokoi.
 • Hotel oferuje:
  - 25 pokojów dwuosobowych z możliwością dostawki
  - 4 apartamenty
  - 1 pokój bezbarierowy
  - pokoje i apartamenty są nowocześnie urządzone i kompleksowo wyposażone winteraktywny LCD TV, sejf, telefon, lodówkę z mini-barem, łazienkę z prysznicemi WC
  - dostęp do internetu
  - wszystkie pokoje są pokojami dla niepalących
  - na terenie Hotelu Giga znajduje się NOWA restauracja BABU


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.