Zakwaterowanie Bešeňová Słowacja


Zakwaterowanie - Hotel Termal*** • Hotel Thermal Bešeňová leży bezpośrednio na terenie wioski Bešeňová i jest częścią wodnejinfrastruktury  aquaparku Thermal Park Bešeňová.Hotel oferuje zakwaterowanie w 21 stylowo urządzonych pokojach dwuosobowych zmożliwością dostawki oraz w 7 apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamentyposiadają łazienkę z prysznicem  wraz zWC, TV, telefonem, radiem, lodówką i dostępem do internetu. Niektóre pokojeposiadają również balkon. Częścią hotelu jest także restauracja z bezpośrednimwidokiem na źródła termalne, która oferuje szeroki asortyment dań lokalnychoraz kuchni międzynarodowej.

  Hotel Termal*** toprzyjemny,  komfortowy hotel znajdującysię bezpośrednio na terenie Gino Paradise, w Bešeňowej. Hotel ten usytuowany jest wprzepięknej okolicy Chočskich Wierchów i Małej Fatry, tylko 12 km odRužomberka. Hotel Termal oferuje stylowe zakwaterowanie w 21 dwuosobowych  pokojach i apartamentach. Do hotelu należyrównież restauracja z widokiem na baseny, w której goście mogą skosztowaćspecjałów kulinarnych.
 • Hotel oferuje:
  - 21 dwuosobowych stylowo urządzonych pokoi z możliwością dostawki
  - 2 apartamenty z możliwością dostawki + 1 apartament Family (4 stałełóżka,  możliwość 2 dostawek), pokoje
  i apartamenty są nowocześnie i kompleksowo wyposażone w interaktywne LCD TV, sejf, telefon, lodówkę z mini-barem, łazienkę z prysznicem i WC
  - dostęp do internetu
  - wszystkie pokoje są pokojami dla niepalących


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.