Bešeňová Słowacja


Kąpielisko termalne Bešeňová - SPA & Wellness • Thermal park Bešeňová oferuje swoim gościom usługi nawysokim poziomie. Goście mogą zregenerować swój organizm nie tylko w basenach zwodą termalną, ale także w Świecie Witalnym , który oferujeniepowtarzalną atmosferę. Zakosztujcie niepowtarzalnej atmosfery pełnejrelaksacji oraz skorzystajcie z usług usług wellness. Czeka na Was cudownyświat zapachów, kolorów, wody życia i przyjemnej muzyki.

  W Świecie Witalnym goście mają możliwość wyboru zkilku procedur zdrowotnych. Znajduje się tu kompleks  saun: ziołowa, rzymska, solna, mentolowa ifińska. Po saunie idealnym rozwiązaniem będzie chłodzący basen z  kawałkami lodu. Goście cenią sobierównież  Kneippovą kąpiel, tepidarium,whirlpool z Amazonii albo prysznice z hydromasażem. Ciekawy jest również tureckimasaż mydlany.

  Ozdobą Świata Witalnego są tygrysy z onyxu (kamień półszlachetny) przywiezione z Indonezji.Doskonałość tego kompleksu tworzy górski potok z kołem młyńskim oraz rarytas naskalę europejską ogrzewany fotel z 24 karatowego złota.
 • Inhalacja ziołowa
  Przyjemne zapachy ziół leczniczych zmieniają się w dowolnych odcinkach czasu iwspaniale wpływają na wszystkie zmysły i organy. Warte podkreślenia jestrównież działanie odstresowujące. Przyjemny aromat i ciepło 25º - 30ºC.                                                                                                                                                   
 • Inhalacja solna
  Sól pozytywnie wpływa przede wszystkim na skórę, zapewnia naturalny peeling iogólne ukrwienie. Ma ona również pozytywne działanie przy alergiach i chorobachukładu oddechowego, 40% pary, pozostałości soli i solanki – powodująwytwarzanie się słonego powietrza. Znajdujecie się Państwo w otoczeniu piramid solnych iwody cieknącej po gałązkach brzozowych.                                   
 • Inhalacja mentolowa
  Siła mentolu z listków mięty pieprzowej w połączeniu z parą mają bardzo dobrywpływ na płuca, oczyszczają drogi oddechowe i uwalniają pory skórne. Przyjemnamożliwość siedzenia w pobliżu ogrzewanych ścian, wilgoć i ciepło powodują, żejest to dodatkowy relaks dla naszego ciała i duszy.    
 • Kąpiel Kneipova
  Czy zdecydujecie się Państwo udać się w drogę, która was oczaruje? Proponujemyspacer po baseniku, na dole którego znajdują się kamyczki i gdzie na zmianęwypływa gorąca i zimna woda wraz bąbelkami. Przyjemne zaskoczenie uzupełniamgła z możliwością ochłodzenia się suchym śniegiem. Kąpiel ukrwi wasze kończynydolne i wesprze system odpornościowy organizmu.
 • Tepidarium
  Przyjemnie zmęczonemu i rozgrzanemu organizmowi możemy dać chwilę  odpocząć i dać się unieść przyjemności  - 9  leżanek zaoferuje wam taką możliwość.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.