Wody termalne Słowacja


Urlop na Słowacji Tatralandia  • Aquapark Tatralandia leży sercu Liptova w cudownej scenerii gór, na północnym brzeguzapory LiptovskáMara, z widokiem na Tatry Zachodnie, Wysokie (Krywań) iTatry Niskie. Park ten oddalonyjest jedynie 2km od Liptovskiego Mikuláša i łatwo dostępny ze wszystkichgłównych szlaków komunikacyjnych. Całoroczne funkcjonowanie aquaparku umożliwiaźródło wodytermalnej wypływające z ponad 2500 metrów głębokości o temperaturze 60,7 ° C. Uzdrowisko termalne o nazwie TatralandiaHoliday Resort jest największym, całorocznym ośrodkiem  zabaw wodnych wraz z zakwaterowaniem na Słowacji, w Czechach i w Polsce.  Kompleks ten leży wregionieLiptov. Jestto idealne miejsce do spędzenia letniegoi zimowego urlopu dla wszystkich kategorii wiekowych.

  • Podczas sezonu letniego zarównomali jak i duzi znajdą tu coś ciekawego dla siebie na 14 basenach z morską, termalną i przejrzystąwodą. Nudzićsię z pewnością nie będziecie dzięki28 torom do zjeżdżania i zjeżdżalniom, atrakcjomw Funparku, całodziennemu programowi realizowanemuprzez największy team animacyjny naSłowacji, albo letnim eventom.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.