Bešeňová Słowacja


Kąpielisko termalne Bešeňová  • Kąpielisko termalne Bešeňová jest rajem dla wszystkich  generacji, oferującym różnorodne formy aktywności
    i położone nawyciągnięcie ręki od Moraw Północnych  – to jest właśnie Bešeňová. AquaparkThermal park Bešeňová położony jest  na terenie regionu Liptov w uzdrowiskowejwiosce  Bešeňová. Wioska ta położona jest tylko 12 kilometrów od Ružomberka. Do Thermal parku łatwo jest dojechać ze wszystkichgłównych kierunków komunikacyjnych. Centrum to jest wspaniałym miejscem relaksudzięki pięknej okolicy Małej Fatry i  Chočskich Wierchów.

    Okolica bogatajest w różnego rodzaju atrakcje oferując nieprzebraną ilość możliwościspokojnego spędzenia czasu lub też z odrobiną adrenaliny.Woda termalna z Bešeňovéjdziała leczniczo na organizm człowieka, głównie na układ ruchowy,schorzenia urologiczne i kobiece, ma  onatakże właściwości kosmetyczne. Woda w Bešeňovéj  jest wodą geotermalną, bije z głębokości1987 metrów i posiada temperaturę 60,5°C. Nie musicie się Państwo obawiać, napowierzchni ma  ona bowiem w różnychbasenach od 24 do 39°C.

  • Obecnie do dyspozycji jest 8 basenów z wodą geotermalną: 2 basenypływackie (duży i mały), 5 basenów relaksacyjnych, 1 basen dla niepływającychoraz basen pod zjeżdżalnią. Temperatury wahają się w granicach  26 – 39 °C. Dostępne tu baseny przygotowanesą dla wszystkich kategorii wiekowych. Wszystkie baseny z wyjątkiem jednego sąotwarte przez cały rok.
 
Bešeňová Pogoda / Meteo


  • Thermal park Bešeňová posiada baseny zewnętrzne z wodą geotermalną i oferują wiele atrakcji, gwarantującychwspaniały relaks. Baseny wewnętrzne oferują przejrzystą wodę, która jest przezcały czas ogrzewana. Wypocząć możecie też Państwo w Świecie Witalnym - Wellness centrum, w którym oczekują na Was sauny i inhalacje. Centrum relaksu zapewnirozluźnienie Waszemu ciału przy podczas masażu.

  • Baseny termalne Besenova
 
Besenova
  • Aquapark Besenova

 

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.